אילו פתרונות איטום אתם רוצים להכיר?

חדירה של מים לקירות או לחללי פנים של מבנים היא על פי רוב בעיה שיכולה לסכן את יציבות המבנה תוך פרק זמן קצר מאוד ולהוביל לתיקונים מורכבים ביותר.

על פניו, אי אפשר להתחמק מטיפול בבעיות חדירת מים ולשם כך כדאי להיעזר באותו יועץ איטום או קבלן איטום מנוסה, אלא אם בוחרים מראש לתקן מידי שנה.

בחירה בקבלן איטום מנוסה, תיצור לכם הזדמנות לבחון את מצבם של כלל האזורים במבנה ולהבטיח שמהגג ועד למרתף, כל המבנה יהא אטום הרמטית לקראת תקופת החורף.

בדיוק מהסיבה הזו, חשוב לכם לפנות לקבלת שירות יועץ איטום אצל הצוות המקצועי של חברת אריאל איטום, שמבצעים פרויקטים לאיטום מוקדי רטיבות או נזילות המופיעות בחללי פנים. זאת על בסיס שנים רבות של ניסיון ועבודה בתחום זה.

שלושה אלמנטים שחשוב לאטום בבית שלכם

לא משנה עד כמה ישן הבית שלכם, אם אתם רוצים לעבור את החורף בשלום, יועץ איטום מוסמך ימליץ לכם לבצע איטום ב:

מרתף הבית – איטום שמגן מפני נזילות שמקורן הוא בדרך כלל ממים עיליים כגון: גשמים ומי השקייה של הגינה.

ישנן גם חדירות מים שמקורן הינו תת-קרקעי כגון: מי תהום, מי ביוב או דלוחין.

ככל שחדירות המים חוזרות ונשנות בעונות השנה שאינן דווקא חורף, הרי שלרוב תשתיות כגון: צנרת ביוב, צנרת דלוחין, צנרת חשמל ותקשורת אלה הן החשודות המרכזיות להולכת המים בעונות היבשות.

על כן, חשוב ביותר לזהות במהירות מהי הדרך הנכונה לפעול למניעת חדירת המים.

איטום גג – כדי להתמודד עם כמויות גשמים גדולות, פעולת איטום הגג היא אחת מהפעולות הכי חשובות שאתם צריכים לבצע.

בין שמדובר על יריעות איטום ובין שמדובר על בחירה בחומרי איטום משחתיים, חשוב להבטיח שהתהליך כולו מתבצע בצורה יסודית, תוך הקפדה על שיפועים תקינים ונקזים איכותיים בעלי קוטר מתוכנן ראוי.

איטום קירות חיצוניים – קירות המבנה גם הם יכולים לגרום לנזילות וכתמי רטיבות ואת התוצאות של נזילות אלו אנחנו יכולים לראות לרוב במוקדי רטיבות בקירות הפנימיים.

 

בחירה שתשרת אתכם לשנים רבות של מגורים

יש דרכים שבהן אתם יכולים לייצר סביבת מגורים ללא מוקדי רטיבות או נזילות, שמאפשרת לכם את איכות החיים הטובה ביותר לכל דיירי הבית, אבל הדרך הבטוחה היא לבחור בקפידה את קבלן האיטום המתאים ביותר ביחד עם אדריכל בית פרטי המתאים ביותר.

קבלן איטום אריאל אשר לו ניסיון של 40 שנה ברמת מקצועיות גבוהה וסבלנות, יבטיח לכם שקט לשנים רבות.

הכל תלוי בידע ובניסיון המקצועי של קבלן האיטום אותו בחרתם. אל תהססו לפנות לעזרתם של אריאל איטום.

אנו נשמח לעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ביותר למוקדי הרטיבות לחורף הקרוב ולאלה הבאים אחריו.

דילוג לתוכן