איטום חדרי רחצה

אנו עוסקים ומתמחים באיטום כבר 40 שנה.

פתרון ליקויי איטום מקומיים במבנים קיימים.

קבלן רשום מס' 23178

לא פתרנו – לא שילמת!

טיפול ברטיבות בריח רע, בטחב ועובש בחדרי רחצה, לא נעשה באמצעות חידוש רובה ו/או חידוש בצבעים מונעי עובש.

פנו אלינו בהקדם: 054-2236022

הדעה הרווחת היא כי יש לאטום את הרובה בין האריחים, או לחדש אותה מידי פעם בכדי למנוע נזקי מים וכי הרובה היא מקור רוב בעיות האיטום בחדרים רטובים.

כך הדעה גם לגבי צבעים מונעי עובש בקירות ובתקרות.

אמנם זה נכון ואף רצוי לחדש הרובה, אך מרבית בעיות האיטום אינן נובעות מאיכותה של הרובה, או מצבע כזה או אחר בעל תכונות מופלאות.

מרבית בעיות האיטום נובעות מתכנון לקוי של תשתית הריצוף, משיטת התקנת הריצוף ומתפישה שגויה של התקנת מערכת הניקוז/אינסטלציה ומערכת האיטום.

כיום מושתת מערכת האיטום על התפישה שיש להקים חגורות הפרדה מבטון היוצרות חיץ בין החדרים הרטובים לבין יתר חלקי הבית. תפישה זו אמנם צמצמה במקרה הטוב רק בחלקה את התפשטות הרטיבות אל שאר חלקי הבית, אך במקרה הרע החמירה את המצב בתוך החדרים הרטובים.

לנו ב- איטום אריאל יש ניסיון רב באיתור הבעיות העיקריות הגורמות לכתמי רטיבות, לעובש, לריח טחב, לנזילות (אם הם כתוצאה מגשמים ואם מצנרת מים חיים או מצנרת דלוחין/ביוב).

ריח רע בחדר רחצה בדרך כלל אינו קשור לאוורור, אלא לבעיות רטיבות שצריך לפתור.

אל תחדשו את הרובה אם היא לא התפוררה ו/או נעלמה. רובע שהצהיבה או השחירה, לא מהווה סיבה להחלפתה. יש לנקותה באמצעות חומרים ייעודיים (אפשרי בכלור בריכוז ביתי).

לעיתים זו נורת אזהרה לכך שקיימת בעיית רטיבות. סימני רטיבות, עובש בתקרה, הם נורת אזהרה לבעיות רטיבות.

כתם רטיבות סביב צינור אוורור בתקרה ו/או סביב הצינור עצמו מהווה נורת אזהרה לבעיות רטיבות.

אל תסכימו לקבל טענות של חוסר אוורור בחדרי רחצה כסיבה לריחות רעים, עובש וטחב. אלה הן קלישאות וטיעונים שבעלי מקצוע טוענים כשאין להם תשובה מספיק טובה לליקויים שאינם יודעים לפתור.

תנו לנו את האפשרות לתת לכם מענה מוחלט לבעיות רטיבות שמלווים אתכם כבר שנים. אנו יודעים לטפל בזה ביסודיות וברמה גבוהה של ביצוע שתשמש אתכם שנים רבות.

לא פתרנו – לא שילמת !!!

פנו אלינו בהקדם. חייגו עכשיו ל:  054-2236022

איטום חדרי רחצה - תמונות מהשטח