קבלן איטום בצפון

איך משיגים קבלן איטום בצפון שגם מאתר וגם אוטם ?

איתור ואיטום אלה הם 2 דברים שונים, אך הם צריכים להיעשות יחד ע"י קבלן האיטום.
קשה מאוד למצוא קבלן איטום בצפון שיודע לשלב בין השניים.
קשה עוד יותר למצוא קבלן איטום בצפון שיהיה מוכן להתחייב לפתרון.

מרבית קבלני האיטום בצפון מתחייבים לרשימת העבודות (מפרט טכני) שבהצעת המחיר שלהם ולרוב הם גם עושים עבודה טובה, אך גם אם העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר, קורה שבכל זאת כשיורד גשם עדיין יש נזילות/רטיבות.

בד"כ הקבלנים יטענו שהם ביצעו עבודה עפ"י התקנים, ולעיתים יוכיחו שעבודתם בוצעה כראוי וכי יש לפנות לבעלי מקצוע אחרים כגון: אינסטלטורים, אנשי מיזוג אויר, אנשי חיפויי קירות וריצוף.

נוצר מצב שאין ללקוחות אל מי לבוא בטענות ואין הם יכולים לממש את תעודת האחריות שניתנה להם.
הסטטיסטיקה מלמדת שלקוחות מעוניינים בקבלן איטום בצפון שמשרה עליהם תחושת בטחון מקצועי, יושר ואמון אישי.

קבלן איטום בצפון שיודע לפתור בעיות איטום - איטום אריאל

איך אפשר להשיג קבלן איטום בצפון שיודע לפתור בעיות איטום במוקדים מקומיים?

מרבית כשלי האיטום מתבטאים בהופעת נזילות או רטיבות מקומית או במס' מוקדים מקומיים, אך קבלני האיטום בצפון נרתעים מלתת אחריות על ביצוע של עבודה חלקית וכלן הם ממליצים ללקוחות לבצע עבודה בהיקף נרחב יותר.
אם אתם מעוניינים בקבלן איטום בצפון שגם יודע, מסוגל ומתחייב להתמודד בכדי לפתור בעיות איטום במוקדים מקומיים, כנסו לאתר שלנו תחת החיפוש: "איטום אריאל, יעוץ וחוות דעת מקצועיות", ותוכלו להתרשם בעצמכם מההמלצות, ההסמכות והניסיון הרב שרכשנו עם השנים.

אתם מוזמנים להתעמק במאמרים, להבין טוב יותר מה נדרש מקבלן איטום בצפון.
באתר של אריאל, תמצאו הקפדה על ההסברים ועל המסרים שהוא מעביר ללקוחותיו.
באתר של אריאל, תמצאו קבלן איטום בצפון שמכוון את לקוחותיו לבחירות נכונות.

אריאל הינו קבלן איטום גגות בצפון, שהתחיל את פועלו כעובד כפיים, עסק במשך שנים רבות בשיטות עבודה מגוונות ובחומרים רבים, שקד, התפתח, חקר, התחקה אחר טעויות של כשלי בניה ואיטום והגיע לתובנות ברמת מקצועיות גבוהה.
אריאל למד להפיק את המירב ממקרה למקרה בכדי להצליח למצוא פתרונות.

לאריאל שהינו קבלן איטום גגות מקצועי יש את היכולת להשיג תוצאות והוא סומך על יכולת זו למציאת פתרונות. יכולתו זו מהווה יתרון עצום הן עבור והן עבור לקוחותיו.
המומחיות של אריאל כיועץ איטום בצפון והמקצועיות הנובעים מניסיון עשיר של 40 שנה, מציבה אותו כקבלן מנוסה, וותיק ואחראי שנותן תחושת בטחון מקצועי ללקוחותיו הזקוקים לפתרון מקצועי.

מה המחיר של איטום גגות בצפון ?

כשלי איטום זה אחד הנושאים הכואבים והנפוצים ביותר בענף הבניה ובפרט כשמדובר באיטום גגות בצפון. נהוג לחשוב שהסיבה העיקרית לכך הינה ריבוי גשמים המאפיינים את האזור בתקופת החורף, אך הסיבה העיקרית והאמתית נובעת שליקויי בניה בשלב השלד ומטעויות נפוצות של קבלני האיטום בצפון.

הפרשי טמפרטורה מהווים את אחד הגורמים החשובים שעל קבלן איטום בצפון להתחשב בו בעת תכנון וביצוע של עבודות איטום באזור הצפון.

שימוש בחומרים שאינם מתאימים יכול להוות את אחת מהסיבות העיקריות לחוסר הקפדה מקצועית על טיב העבודה והחומרים הנדרשים לתנאי מזג אויר קיצוניים (הפרשי טמפרטורה גדולים בין חום לקור).

שימוש בחומרים מתאימים ובחירת קבלן איטום גגות בצפון שמבין ומכיר את הנושא, אין בהם כדי לייקר את עלויות העבודה והחומרים. זה רק עניין של תשומת לב וראיה מקצועית. כשמדובר בעבודת איטום חדשה (להבדיל מאיתור ואיטום מוקדים מקומיים) לא צריך שיהיה הבדל במחירים למ"ר בין הצפון לדרום ולמרכז.

איטום שבוצע ע"י קבלן איטום בצפון בעזרת חומרים שאינם עומדים בתקנים מבחינת תנאי מזג האוויר, עלול לגרור אחריו רצף של בעיות איטום שמחמירות עם השנים.

איטום גגות בצפון עושים רק עם איטום אריאל

מה צריך לדרוש מקבלן איטום בצפון?

לקוחות צריכים לדרוש שבהצעת המחיר של קבלן האיטום יופיעו:

תיאור של מוקדי הרטיבות כפי שהם נצפים מתוך הדירה.

מחיר של התחייבות לפתרון עבור כל מוקד בנפרד.

התחייבות לתקופת אחריות קצרה של עד 3 שנים.

התחייבות להשיב כספים במקרה של כשל (בתום תקופת האחריות).

בנוסף יש לדרוש:

המלצות בכתב מלקוחות.

הוכחת ניסיון והכשרות מקצועיות.

 

איטום גגות בצפון עושים רק עם איטום אריאל

פנו לאריאל איטום, יעוץ וחוות דעת מקצועיות.

לא פתרנו – לא שילמת !!!

התקשרו כעת ל- 054-2236022

דילוג לתוכן