קבלן איטום

קבלן איטום רשום העוסק באיטום כבר 40 שנה ומתמחה בפתרון בעיות איטום וליקויי איטום במבנים קיימים.

לא פתרנו – לא שילמת!!!

שיטת הביצוע והחומרים צריכה להיקבע רק לאחר שבוצעו תהליכי ניסוי וטעייה מבוקרים תוך כדי עבודה ולא מתוך השערות ותפיסות תיאורטיות שנקבעו מראש.

לשם כך אנו מתמחרים עפ"י ניסיון רב שנים את עלויות האיטום מראש.

שאלות נפוצות

  • כיצד ניתן לקבוע מראש את עלות העבודות בטרם יחל הקבלן את העבודות ובטרם ידע מה עליו לעשות?
  •  עפ"י אילו קריטריונים נקבע המחיר?

אף קבלן איטום או מומחה איטום לא באמת יודע לקבוע מראש מה נדרש לבצע בכדי למנוע נזילה/רטיבות קיימת ואינו יודע מה החומר המומלץ לאיטום גג או קיר או מרתף.

לרוב נקבעת ע"י קבלני האיטום או מומחה האיטום רשימת עבודות בהתאם לניסיון ולידע שלהם והלקוח נדרש לסמוך על מה שנקבע עבורו. אנו יודעים לקבוע את המחיר מראש כיוון שכבר ביצענו בהצלחה רבה עבודות רבות מהן למדנו כיצד להעריך את ההשקעה הנדרשת מאיתנו ובהתאם לכך לקבוע מחיר. זהו ההבדל הגדול בין המתכונת אותה אנו מציעים לבין המתכונת הנ"ל הרווחת בתחום האיטום. המחיר שלנו הינו "מחיר סופי". אין עלויות נוספות ואין הפתעות. אנו מודעים לכך שנדרש להביא את הלקוח ממצב של חוסר וודאות וספקנות, למצב שיאפשר לו לבטוח בנו.

בכך שאנו קובעים מראש את המחיר, אנו בעצם מצהירים על התחייבותנו לתת מענה מוחלט ומקצועי למוקדים להם התחייבנו.

אנו לא מרפים עד שיימצא פתרון.

קבלן איטום עם שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים

תחומי ההתמחות שלנו ממוקדים לאיטום מבנים קיימים בהם נדרשות עבודות איטום גגות, איטום קירות, איטום מרפסות, איטום חדרי רחצה, איטום מרתפים וחניונים. אנו מתחייבים לאתר ולפעול בכדי לקבוע את דרכי הפעולה, את שיטת הביצוע ואת החומרים לגבי המוקדים המקומיים להם התחייבנו וכל זאת כאשר המחיר נקבע מראש ללא שינויים. הלקוח אינו נדרש לשלם כל תוספת שהיא בגין המוקדים המטופלים על ידנו, ללא קשר למאמצים ולחומרים שנשקיע עד לפתרונם.

לוחות הזמנים מתואמים עם הלקוח והעבודה נעשית עפ"י קריטריונים גבוהים, עם חומרים המסומנים בתווי תקן ובאחריות.

שנות האחריות נקבעות בהתאם למורכבות העבודה.

שמירה על כללי בטיחות והתנהלות בסביבת עבודה בטוחה הינם נר לרגלינו. הודות לניסיון העשיר שהצטבר מאז שנת 1980, יש באפשרותנו להעניק פתרונות יצירתיים לצרכי הלקוח בתחום האיטום ונזקי מים ולתמחרם מראש. אנו מאמינים ביכולתנו לתת מענה לכל בעיית איטום, מורכבת ככל שתהיה ועומדים לרשותכם בכל פניה ובכל עת למתן ייעוץ, לפגישה ומענה לשאלות.

התקשרו כעת ל- 054-2236022

במשך שנים רבות הורגלו לקוחות להזמין הצעות מחיר ממומחי איטום, מיועצים ומקבלנים בדרישה לקבוע מראש מהן דרכי הפעולה הנכונות לביצוע עבודות איטום. בתחום האיטום מתהדרים הקבלנים בשמות והגדרות שונות כגון: קבלן איטום גגות, קבלן איטום מורשה, אוטם מורשה, קבלן איטום מנוסה, קבלן מומחה איטום, קבלן איטום רשום ועד כהנה וכהנה. לרוב, מתקבלות שלל הצעות לעבודות איטום ונזקי מים מקבלנים שונים. כל קבלן מציע את יכולותיו וניסיונו בשיטות ובחומרים בהם הוא התנסה.

התוצאה הינה שלקוחות רבים מתקשים לקבל החלטה

 לקוחות שהזמינו עבודות מקבלנים שונים בניסיונות להתמודד עם הכשלים, שילמו כספים רבים עבור אבחנות שניתנו מראש, קיבלו תעודת אחריות עם שנות אחריות רבות והתאכזבו פעם אחר פעם מהתוצאות. אנו מטילים ספק ביכולתו של גורם כלשהו- מומחה ככל שיהיה – לקבוע מראש דרכי פעולה שנשמעים לכאורה מבוססים וכאילו הם אלה שיובילו בוודאות ובדייקנות לפתרון. הסיבה העיקרית לכך שהמומחים חלוקים בדעותיהם לגבי הפתרונות, נעוצה בעובדה שהם בוחנים את האפשרויות מנקודת מבט תיאורטית ולא מעשית. בשונה מכך, אנו איננו עוסקים במתן מפרטי עבודה בשלב הצעת המחיר.

איטום שלילי - תמונות מהשטח