קבלן רשום או אוטם איטום מורשה

כאשר אנו באים לבחור בעל מקצוע לטובת איטום מבני מגורים או מבנים מסחריים חשוב לבחור את הקבלן המתאים ביותר שיבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר, תוך שימוש בחומרים בעלי תו תקן.

אריאל איטום הינו קבלן איטום רשום ברשם הקבלנים, קבלן מוכר, ותיק, ידוע בתחומו ובעל ניסיון של מעל ל- 40 שנה בתחום.

 

מה החשיבות בבחירת קבלן איטום?

החשיבות בבחירת קבלן איטום רשום הינה מהותית. קבלן האיטום אמור לדאוג לכך שהנכס יישאר יבש בחורף, למנוע כשלים באיטום, נזקים וליקויים שעלולים לגרום להוצאות כספיות גבוהות, אובדן זמן יקר ועוגמת נפש רבה.

חברות רבות בשוק מציעות שירותי איטום ומתהדרות בתואר "אוטם מורשה", כאשר משמעות תואר זה הינה כי אנשי המקצוע שברשותם השתתפו בקורסים מזורזים קצרים ביותר על ידי גופים כגון: בית הספר למקצועות הבנייה במכללת מרכז הבנייה הישראלי ועוד… שסיפקו להם פלטפורמה צרה ביותר לביצוע עבודות איטום ביריעות ביטומניות בגגות שטוחים בלבד.

להלן ציטוט מתוך אתר האינטרנט של מרכז הבנייה הישראלי:

"התכנית מתמקדת בקבלני איטום גגות שטוחים ביריעות ביטומניות משופרות בפולימר והמיושמות בהלחמה. שיטת איטום זו היא הנפוצה ביותר בעולם וגם בישראל."

 

מה ההבדל בין קבלן איטום לבין אוטם מורשה?

ההבדל בין קבלן איטום רשום ברשם הקבלנים לבין אוטם מורשה הוא במכלול עבודות האיטום אותן הוא רשאי ומוסמך לבצע, במקצועיות, בניסיון ובסופו של דבר בתוצאות של עבודת האיטום.

אוטם מורשה מוסמך לביצוע העבודה הבאה בלבד:  איטום ביריעות ביטומניות בגגות שטוחים, מה שלא מפריע פעמים רבות לאנשי מקצוע אלו שהוכשרו רק לכך, להתחייב לעבודות איטום שאין להם כל הכשרה לבצע.

קבלן איטום רשום הינו בעל ידע וניסיון רב שנים הן בתעשייה, הן מבחינת ההבנה של מגוון כשלי הבנייה הקיימים, הן מבחינת ליקויי בניה והן מבחינת התאמת סוג האיטום לממצאים ולאופי הנכס.

 

אין ספק כי לידע וניסיון של קבלן ותיק הרשום ברשם הקבלנים, אל מול עובד חברה שעבר הסמכה קצרה , יש השפעה גורפת על טיב ואיכות העבודה שתבוצע וכי הבדל זה ישפיע באופן מהותי הן על התנהלות הקבלן והן על יכולתו להתאים עצמו לממצאים תוך כדי עבודה.

קבלן איטום מורשה שרק עבר קורס מזורז בתשלום מטעם גורם כדוגמת מכון התקנים (שיש אינטרס כלכלי), לא מכיר את כל האספקטים והניואנסים שקבלן איטום רשום ותיק מכיר ויודע.

אריאל איטום יספק לכם גם אחריות לפתרון ולא רק אחריות לטיב ביצוע ויעניק לכם ביטחון לטווח ארוך לכך שהנכסים שלך יהיו מוגנים מדליפות ומנזקים לרכוש.

 

אריאל איטום מתחייב לתקופת אחריות ולהשבת כספים במקרה של כשל.

 

עבודות האיטום המבוצעות לטובת הגנה מפגעי מזג האוויר ושמירה על רכושכם הן עבודות מורכבות שמצריכות מקצועיות גבוהה של הקבלן המבצע.

לפני שאתם בוחרים קבלן איטום, יש לוודא כי הקבלן הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים– עובדה שמעידה על כך שהקבלן מורשה ומוסמך לביצוע עבודתו ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן