חשיבות תהליך האיטום רגע לפני תקופת החורף

לקראת תקופת החורף שבאה עלינו לטובה, יש הכנות שנדרש לבצע ובוודאי כשמדובר בבית יחסית ישן.

אנשי המקצוע כדוגמת אריאל איטום,  הפועלים בתחום משקיעים המון על מנת לייצר תהליך איטום מקצועי למבנים שעלולים למצוא את עצמם סובלים מרטיבות במהלך תקופת החורף.

החל ממתן חוות דעת מקצועיות על מצב האיטום וכלה ביצירת תוכנית איטום מלאה. אם הם לא יטופלו בצורה המתאימה. אפשר לפנות לעזרתו של מומלץ לפנות לעזרתו של יועץ איטום מהצוות המקצועי של אריאל איטום, ויפה שעה אחת קודם.

למה אתם רוצים וצריכים לבצע איטום עם יועץ איטום?

יועץ איטום שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, יכול להוות יתרון משמעותי לאיטום מוקדי רטיבות:

  1. יועץ איטום מכיר את כל הדרישות ליצירת סטנדרט איטום גבוה. גם כאשר הדרישות הללו מורכבות ומאתגרות יותר וגם כאשר מדובר כמו במקרה של מבנים ישנים.

  2. יועץ איטום, יכול לבנות תוכנית עבודה מתאימה שמקיפה את כל הצרכים ומאפשרת לכם להבין אילו פעולות תחזוקה יאפשרו לכם לשמור על הבית לאורך זמן.

  3. אומנם קבלן איטום הוא זה שמבצע את העבודה בפועל, אבל ליועץ איטום כמו אריאל איטום, שמחזיק גם בתעודות והסמכות מקצועיות, יש יכולת ביצוע ברמה גבוהה של שרות. צאו את עצמכם עובדים עם איש מקצוע שיעשה יותר נזק מתועלת.


דווקא במבנים ישנים – יועץ איטום הוא האדם שאתם רוצים לצידכם

ככל שמדובר במבנה ישן יותר, כך ההשקעה שלכם ביצירת תהליך איטום נכון, חייבת להיות הרבה יותר משמעותית.

אל תוותרו על הידע והניסיון של יועץ איטום מומחה, בוודאי כאשר אתם רוצים להתכונן לתקופת החורף ויש לכם צורך לקבל תשובות לשאלות כדי לקחת את ההחלטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

פנו לאריאל איטום עוד היום.

נייד: 054-2236022

דילוג לתוכן